Воєнний стан – причина падіння української економіки, – депутат ВРУ

Perevernut.blogspot.com

Введення владою особливого правового режиму в державі – воєнного стану, послаблює економіку, а разом з тим позбавляє Україну іноземних інвестицій. Така заява пролунала 6 грудня від депутата Юрія Бойка, представника та співзасновника «Опозиційної платформи — За життя», під час бесіди з пресою у Верховній Раді України.

Як зазначив Бойко, влада в пошуках приводу для зриву виборів президента, вдалися до запровадження воєнного стану, а воно, у свою чергу, ввело країну в напружений стан. Бойко зазначив, що іноземці, які бажають відвідати Україну, здають свої квитки, відмовляються від броні номерів в готелях. Закордонні підприємці припиняють працювати на українській території, а інвестори перестають вкладати гроші в українську економіку.

Опозиціонер наголосив у своїй заяві, що влада України за фактом ввела всю державу в стан хиткості та невизначеності.

Нагадаємо, що військовий стан було введено на території десяти українських областей у зв’язку з інцидентом в районі Керченської протоки, коли прикордонники РФ атакували три українських кораблі ВМСУ, згодом захопивши їх разом з екіпажами. На даний момент полонені моряки знаходяться в СІЗО Москви. Західні партнери України та міжнародні структури різко відреагували на такі дії російської сторони, зажадавши негайного звільнення кораблів українських Військово-морських сил разом з екіпажами.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерія Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*