Голова МЗС ФРН запросив ОБСЄ в район Азовського моря

Newsukraine.net

Гайко Маас, який очолює німецьке зовнішньополітичне відомство, виступив з ініціативою розширення діяльності Організації з безпеки та співпраці в Європі. Голова німецької дипломатії запропонував ОБСЄ взяти участь в моніторингової місії Азовської морської акваторії.

Таку пропозицію Маас висунув на зустрічі міністрів в рамках ОБСЄ, яка проходить в італійському Мілані. Цю ідею пропонується обговорити на наступному тижні в ході зустрічі українського та російського представників, яка відбудеться за посередництва Федеративної Республіки Німеччина та Французької Республіки.

Маас зазначив, що організація такої моніторингової місії буде непростою справою через жорсткої позиції двох сторін. Дипломат припустив, що представники Кремля висловлять скептицизм, а Київ прийме це позитивно.

На даний момент учасники моніторингової місії ОБСЄ дислоковані на Сході країни, де здійснюють спостереження за виконанням з двох сторін фронту домовленостей, досягнутих в Мінську.

Нагадаємо, що після інциденту в Керченській протоці, в ході якого прикордонники РФ обстріляли та захопили кораблі ВМСУ разом з екіпажами, Україна закликала ОБСЄ організувати посилену моніторингову місію в Азовському морі та на прилеглих до нього територіях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*