ВМС України продовжать перехід через Керченську протоку

Dumskaya.net

Кораблі Військово-морських сил України продовжать перетинати Керченську протоку для виконання поставлених перед екіпажами завдань. Про це в телевізійному ефірі заявив керівник оборонного відомства Степан Полторак.
Міністр підкреслив, що Україна не порушувала жодних договорів і навіть одного пункту з них, діючи (в ході інциденту 25 листопада — прим.) так само, як і в попередні рази. Саме тому Міноборони не має наміру відмовлятися від свого права перетину протоки, що з’єднує два моря, які омивають українські береги.

Полторак зазначив, що Київ не збирається відмовлятися від звичного маршруту своїх військових кораблів, які перетинають Керченську протоку. Таке рішення продемонструє окупацію російською стороною Азовського моря, впевнений Міністр оборони.

Глава оборонного відомства висловив впевненість, що наступний такий перехід буде проходити з дотриманням всіх норм і правил, обумовлених міжнародним морським законодавством. До цього часу, вважає Полторак, Росія під міжнародним пресингом зрозуміє, що вона ігнорує свої міжнародні зобов’язання.

Нагадаємо, що в ході інциденту 25 листопада прикордонники РФ обстріляли та захопили кораблі ВМСУ, попередньо обстрілявши їх, а також піддавши український буксир умисному навалу. Шестеро моряків були поранені. На даний момент службовці ВМСУ, захоплені російськими силовиками, знаходяться в СІЗО Москви.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*