ФРН і Франція запропонували сусідам по ЄС «відкуповуватися» від міграції

comments.ua

Агентство Reuters повідомляє, що Німеччина та Французька Республіка виступили з новою пропозицією, покликаною врегулювати міграційне питання на території Європейського Союзу. Представники двох країн припустили, що держави-члени ЄС, які відмовляються приймати біженців, зможуть проявити «альтернативну солідарність», виплативши грошові кошти в європейський союзний бюджет.

Таким чином Берлін і Париж хочуть припинити вже досить тривалу суперечку між країнами, які входять у Європейський Союз, яка виникла через потік біженців.

Ця пропозиція, якщо вона втілиться в реальні механізми розподілу біженців та інших мігрантів, має вирішити розбіжність між групою країн ЄС, які відкрили свої двері перед біженцями, і тими державами, які виступили проти притулку для біженців на своїй території.

Також згідно з документом з міжнародним обговоренням проблеми мігрантів, який опинився у розпорядженні інформаційного агентства Reuters, Італія та Греція, які приймають потоки біженців з небезпечних регіонів першими через своє географічне положення, зобов’язуються нести відповідальність за них протягом восьми років. Спочатку Німеччина пропонувала десятирічний період відповідальності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*