Вселенський Патріарх попередив Онуфрія про позбавлення сану

hotsmi.com

У посланні Константинопольського патріарха Варфоломія, адресованого предстоятелю Української православної церкви Моспатріархата Онуфрію, останньому було зроблено попередження.

Варфоломій повідомив главу УПЦ МП, що після об’єднавчого собору українських Церков, в якому відмовилося брати участь лояльне Московському патріархату духівництво, Онуфрій втратить право називатися Київським митрополитом. При цьому підкреслюється, що з точки зору Фанара цей титул носиться Онуфрієм в порушення законів, зокрема, згідно з документами сімнадцятого століття.

Вселенський патріарх також висловив свій жаль з приводу того, що вище духівництво УПЦ МП, включаючи її предстоятеля, відмовилося брати участь в Соборі по об’єднанню Церков України, також перервавши спілкування з екзархами Константинопольського Патріархату, та розкритикувавши, слідом за вищим духівництвом РПЦ, рішення Фанара.

При цьому Варфоломій в тексті послання підкреслив, що Онуфрій може взяти участь в цьому Соборі, а його кандидатура в такому випадку на пост предстоятеля об’єднаної помісної Церкви України буде розглянута серед інших.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*