Британія виділила 35 мільйонів фунтів для подолання корупції

Bohuszila.eu

Представник британського дипломатичного відомства в Україні у своєму профілі в соцмережі «Твіттер» інформує, що британська влада ухвалила рішення про виділення тридцяти п’яти мільйонів фунтів для реалізації реформ та подолання корупції на українській території. Крім цього, частина даних коштів повинна бути спрямована й на зміцнення безпеки держави. У повідомленні зазначено, що виплати передбачені на 2018-2019 фінансові роки.

Підкреслимо, що фіндопомога країні надана для підтримки понад сімдесяти проектів в рамках семи напрямів, які включають в себе подолання корупції, реформування, комунікаційну сферу, гуманітарну галузь, права людини, безпеку та стабільність, конфлікт, а також культурно-освітній сектор.

Представник зовнішньополітичного британського відомства Джудіт Гоф зазначила, що Україна являє собою один з важливих напрямків для Британії, а також залишається пріоритетною через тривалу безпеку, а також стабільність та процвітання Європи.

Необхідно також відзначити, що в Євросоюзі було прийнято рішення збільшити допомогу південно-східній частині української території, які зіткнулися з безліччю збитків в економічній сфері, оскільки Російська Федерація обмежила доступ у порти України.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*