Юристи мера Києва звернулися до ГПУ з проханням зняти звинувачення через закінчення п’ятирічного терміну

5.ua

Сторона захисту колишнього мера Києва Олександра Попова, якого звинувачують у причетності до розгону активістів Майдану в 2013 році, не збирається звертатися до столичного суду з проханням закрити кримінальне провадження через закінчення п’ятирічного терміну, оскільки для цього потрібно визнати провину. Дані відомості передає інформагентство «Українські новини» з посиланням на прес-секретаря екс-мера Аллу Козакову.

Козакова нагадала, що колишнього київського мера звинувачують відразу за двома статтями КК України. Однак вона підкреслює, що відповідно до статті 340, термін притягнення до відповідальності закінчився ще в кінці листопада поточного року. Водночас, для закриття кримінального провадження потрібне визнання провини Поповим, однак він не відносить себе до винних. У зв’язку з цим юристи не просили суд про закриття провадження.

Поряд з цим, прес-секретар колишнього мера наголосила, що в ході судового засідання, яке проходило в цю п’ятницю, адвокати Попова звернулися з клопотанням до Генпрокуратури, щоб та відкликала свої звинувачення. У документі наводяться слова Попова, який зазначає, що вже протягом п’яти років ГПУ звинувачує його в тих злочинах, до яких він не причетний. При цьому, він упевнений, що забарвлення даних звинувачень саме політичне. Він також підкреслив, що протягом п’яти років в суді допитували понад сотні потерпілих та свідків, але ніхто з них так й не зміг надати докази цих злочинів, оскільки їх не було.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*