“Ефективна” робота НАЗК: втрати від корупції – два річних бюджети Нацполіції

hyser.com.ua

Кястутис Ланчінскас, який обіймає посаду керівника консультативної місії ЄС в Україні, заявив, що за оцінкою Міжнародного Валютного Фонду, від корупційних правопорушень Україна втрачає близько двох мільярдів доларів США щорічно. Він нагадав, що ця цифра дорівнює двом річним бюджетам Нацполіції, або більше ніж десяти річним бюджетам ГПУ.

За його словами, гроші, втрачені Україною через корупцію, могли б бути використані для виплати заробітних плат працівникам бюджетної сфери — викладачам, медпрацівникам та співробітникам Нацполіції.

Ланчінскас, виступаючи на 3-й Міжнародній науково-практичній конференції, зазначив, що для подолання корупції необхідна безпосередня діяльність кожного українця, а також законодавча база. Експерт визнав її однією з найкращих для запобігання корупції. Перерахувавши всі антикорупційні відомства, почали роботу в останні роки, Ланчінскас підкреслив, що «все необхідне» для боротьби з корупцією є, і вдався в питання, чи працюють ці інституції, як годиться.

Окремо функціонер Євросоюзу зазначив факт перевірки всього 481 декларації з двох мільйонів поданих. Українці, на його думку, можуть поставити собі питання, з якою метою було створено Національне агентство з питань запобігання з корупцією.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*