Біла Церква: газовики оперативно усунули велику аварію

Mtvuutiset.fi

Міський голова Білої Церкви Київської області Геннадій Дикий 7 грудня повідомив у своєму профілі в соціальній мережі Facebook, що на газопроводі високого тиску сталася аварія. Це, своєю чергою, потягне за собою тимчасове припинення постачання газу в міські котельні, отже, і зупинку теплопостачання в місті. Очікуваний час усунення аварії — близько трьох годин, додав Геннадій Дикий.

Представники ПАТ «Київоблгаз» повідомили, що трапилася аварія на газопроводі. Для того щоб продовжити постачати газ у будинки, потрібно припинити постачання газу в міські котельні на деякий час.

Повідомляється, що в опівдні мер міста написав про відновлення теплопостачання в місті. У своєму повідомленні Геннадій Дикий зазначив, про функціонування 74 котелень з 75, і на той момент лише мала частина будинків міста все ще не опалювалася.

Нагадаємо, що не перша проблема з опаленням, що виникає в Київській області. Нещодавно в столиці через крупні аварії тепломережі без теплопостачання залишилися 345 будинків в чотирьох районах міста, а саме в Солом’янському, Оболонському, Голосіївському, Святошинському

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*