Мустафа Найєм: перед виборами в Україні, МВС має виявити «кишенькові армії»

Kiev24.ua

Депутат ВРУ Мустафа Найєм інформує, що МВС має намір перевірити сорок п’ять юридичних осіб, які володіють ліцензією, що дозволяє здійснювати охоронну діяльність. Він зазначив, що йдеться про т. з. «муніципальні охорони», що існують по території всієї держави та працюють під вивіскою комунальних підприємств. Водночас, вони й присвоїли собі функції, які зазвичай виконують правоохоронні органи. Депутат зазначив, що сумарно у 16 містах було виявлено майже п’ятдесят подібних структур.

Крім цього, парламентар звернув увагу на те, що зазвичай роль таких структур прирівнюється до «кишенькової армії». Їх представники багато разів вдавалися до застосування спеціальних засобів всупереч закону, наносили тілесні ушкодження громадянам та не давали кореспондентам виконувати свою роботу.

Найєм підкреслив, що з’ясувалося, що майже у всіх цих структури виявили ліцензії, які надавало МВС. Також депутат зазначив, що у міністерстві прийняли рішення що проведення перевірок сорока п’яти таких структур.

У списку потенційних структур на перевірку на першій позиції знаходиться комунальне підприємство «Муніципальна варта», що розташована в Одесі. Зараз же необхідно забезпечити контроль над даним процесом, аби переконатися, що перевірка буде виконана. Результатом перевірки може стати й анулювання чинної ліцензії. На думку нардепа, такий крок є дуже важливим перед майбутніми виборами голови держави та парламенту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*