Порошенко подякував американському сенатору за підтримку України

Ru.slovoidilo.ua

Прес-центр, голови України інформує, що Порошенко прийняв сенатора верхньої палати парламенту Сполучених Штатів Рональда Джонсона. Президент виказав подяку США за підтримку нашої держави та за засудження ще одного випадку агресії зі сторони Росії у Керченській протоці. Також політик наголосив, що він дуже вдячний американцям за те, що вони підтримують боротьбу за свободу та демократію, а також процес реформування української території. Також він звернув увагу на необхідність невідкладного звільнення полонених Російською Федерацією моряків.

Водночас, сенатор підкреслив, що мета його поїздки до нашої країни полягає в тому, щоб показати, що Україну підтримує не лише Сенат, а й депутати нижньої палати парламенту, адміністрація голови держави та весь народ Сполучених Штатів. Він підкреслив американську підтримку не лише українського уряду, але й народу та цілісності адміністративних кордонів. У США засуджують ті дії, на які йде Російська Федерація.,

В ході зустрічі Порошенко та Джонсон погодились із тим, що й надалі потрібно чинити міжнародний тиск на РФ, зокрема, мова йде про посилення обмежувальних заходів. Метою таких дій повинно виступати відновлення суверенітету та цілісності кордонів української держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*