Трамп: екс-голова Держдепу був дурним та ледачим

readersupportednews.org

Голова Сполучених Штатів Трамп повідомив, що колишній державний секретар Тіллерсон не володів тими необхідними якостями, щоб обіймати свою посаду. Зазначимо, що такою заявою у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер», американський президент показав свою реакцію на критику екс-голови Державного департаменту США.

Водночас, Трамп написав й про послідовника Тіллерсона – Майка Помпео. Він зазначив, що Помпео, відмінно від його попередника, чудово виконує свою роботу. Трамп наголосив, що дуже пишається новим головою Держдепу. При цьому, Тіллерсон, на думку президента, не мав необхідних інтелектуальних якостей, він був дурний, внаслідок чого, президенту необхідно було якомога швидше знайти йому заміну. Також політик відзначив й ледачість колишнього державного секретаря. Проте зараз, ситуація зовсім інакше, а відповідно, і настрій в Державному департаменті кардинально змінився.

Нагадаємо, що до цього в ефірі телевізійного каналу «CBS» Тіллерсон виступив із заявою, що чинного американського президента ніяк не можна назвати дисциплінованим, він може довіряти лише власним інстинктам, при цьому, він зовсім не любить читати, навіть доповіді, які йому підготували. Також він розповів й про безліч сперечань, які виникали у нього с Трампом, та зазначив, що саме він застерігав чинного лідера від дій, що суперечать законодавству країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*