Кабмін Британії: Тереза Мей повинна покинути свій пост

Ednh.news

Інформагентство «The Daily Telegraph.» інформує, що члени британського Кабінету міністрів звернулися до голови британського уряду Терези Мей із закликом покинути свій пост, у тому разі, якщо угода щодо Брекзиту не буде підтримана. Урядовці впевнені в тому, що ймовірність угоди щодо виходу Британії з ЄС, запропонованої Мей, дорівнюється нулю, оскільки її вже публічно критикували понад сотні британських парламентаріїв.

Крім цього, видання повідомляє, що близько трьох міністрів мають намір подати у відставку через незгоду з позицією голови уряду в даному питанні. Також один з членів уряду зазначив, що Мей покине свою посаду, якщо її версія угоди виявиться провальною, проте в неї вже не буде можливості повернутися до Брюсселя, щоб змінити угоду по Брекзиту.

Нагадаємо, що до цього голова британського уряду виступала із закликом зупинити пошук ідеальних варіантів для виходу країни зі складу ЄС. Вона зазначила, що, якщо, пошук можливих варіантів не зупинити, то країна не зможе об’єднатися, оскільки всі варіанти спору передбачають, що одна сторона отримає все, в той час як інший стороні не дістанеться нічого. Крім цього, у Верховному суді ЄС відзначали неможливість відмови Британії від угоди по виходу з Євросоюзу в односторонньому порядку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*