Луценко: на початку наступного року розслідування про розстріл Майдану буде завершено

Politeka.net

Генпрокурор Юрій Луценко інформує, що ГПУ закінчила проводити експертизу за фактом розстрілів активістів в ході Революції Гідності. Він підкреслив, що вже на початку наступного року розслідування буде завершено повністю. Він зазначив, що на даний момент проведені всі експертизи щодо тих осіб, які віддали наказ про розстріл активістів на Майдані.

Коли ж слідство завершиться повністю, ГПУ зможе надати громадянам, а також обвинуваченим, матеріали, які доводять, що саме голова держави Янукович, голова Служби безпеки, керівники Міністерства внутрішніх справ та Внутрішніх військ віддавали накази, через які на головній площі країни загинули понад сотні громадян.

Також Генпрокурор повідомив й про причини тривалості розслідування. Він зазначив, що, перш за все, слідство ускладнював той факт, що перед втечею на російську територію, зазначені особи знищили вагому частину відомостей, що доводять їх провину. Таким чином, співробітникам прокуратури довелося по дрібних фрагментах з’ясовувати факти, збирати доказову базу та проводити експертизи.

У прес-центрі Генпрокуратури відзначили, що структура направила в суд обвинувачення проти екс-заступника голови одного з райвідділів столичної міліції, а також проти одного з оперуповноважених цього ж відділення. Вони звинувачуються в побитті студентів в ході Майдану у 2014 році.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*