Майбутній глава ОБСЄ: я буду підтримувати Україну

News.pn

Інформагентство «Європейська правда» інформує, що представник словацького зовнішньополітичного відомства Мирослав Лайчак, який з початку наступного місяця стане головою Організації з безпеки та співробітництва в Європі, заявив про наміри продовжувати надавати підтримку Україні.

Видання підкреслює, що голова словацького МЗС упевнений, що його пріоритетним завданням на посаді голови ОБСЄ стане врегулювання конфлікту між Україною та Російською Федерацією, що виник на південно-східній частині української території. Він зазначив, що організація турбується про те, як можна врегулювати ситуацію та як можна допомогти всім громадянам, що постраждали від цього зіткнення.

Лайчак заявив, що організація має намір стати чесним посередником, а також вона має намір створювати необхідний ґрунт для переговорного процесу. При цьому, він зазначив, що питання України стане пріоритетним у діяльності організації.

Словацький міністр підкреслив, що Україна є сусідньою зі Словаччиною державою, у зв’язку з чим, він прекрасно обізнаний про ситуацію, що склалася. Крім цього, він додав, що особисто стежив за розвитком конфлікту на південному сході країни та сподівається, що ці знання знадобляться йому на роботі на новій посаді. При цьому міністр зазначив, що задачі, які він перед собою ставить одночасно є реалістичними та амбіційними. Однак про очікувані результати реалізації даних завдань, він не розповів.

Лайчак також додав, що має намір приїхати в Україну вже на початку наступного року, при цьому, даний візит буде першим, який він здійснить на посаді голови ОБСЄ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*