Нардеп: Кабмін упевнений, що середня зарплата по країні становить 9 тисяч

All.net.ua

Нардеп ВРУ Ігор Мірошниченко в ході однієї з політичних програм «Український формат», яка транслювалася на вітчизняному телевізійному каналі «NewsOne» виступив із заявою про те, що Кабінет міністрів, очолюваний Гройсманом, впевнений у тому, що сума середньої заробітної плати в державі сягає дев’яти тисяч гривень. Поряд з цим, парламентарій зазначив, що чинний голова уряду працює та спілкується з представниками олігархату.

Таким чином, на засіданнях Кабміну можна порахувати, що сума щомісячної середньої заробітної плати в Кабінеті міністрів буде варіюватися від п’ятдесяти до сімдесяти тисяч гривень, а, якщо сюди додати Коболєва та ще низку керівників українських підприємств, то щомісячний середній заробіток буде варіюватися від двохсот до трьохсот тисяч гривень.

Депутат зазначив, що до ситуації, що склалася, можна застосувати відомий анекдот про голубці. Таким чином, виходить, що прем’єр та уряд у нас їдять м’ясо, а люди, які приходять до депутатів – капусту, в середньому ж, можна сказати, що в державі їдять голубці з м’ясом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*