Канада виділить Україні фінанси на протидію пропаганді РФ

timenews.in.ua

У Міністерстві закордонних справ Канади інформують, що керівництво країни прийняло рішення про виділення коштів, сума яких сягає двох з половиною мільйонів доларів, на підтримку протидії російської пропаганди в ході виборів по всій країні. У дипломатичному відомстві також вважають, що основною метою Російської Федерації є дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації в державі. Крім цього, в Росії мають намір поширювати серед українців інформацію, яка б підривала легітимність демократичного режиму в очах населення.

У зв’язку з цим, в Канаді прийняли рішення про виділення допомоги українському Кабінету Міністрів, громадянському суспільству, а також засобам масової інформації в боротьбі з дезінформацією, яка буде поширюватися Російською Федерацією напередодні виборів.

Крім цього, в канадському зовнішньополітичному відомстві зазначають, що окрему увагу також слід приділити й громадянам, які проживають на тимчасово непідконтрольної Києву території. Таким чином, частина коштів повинна бути витрачена на заохочення жителів окупованих областей, які приймуть рішення реалізувати свої демократичні права, проголосувавши на майбутніх виборах.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*