Україна – у трійці лідерів зі скуповування Second-Hand

Sargma.eu

Директор асоціації підприємств «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт розповіла, що в Україну тоннами завозять речі з Європи, а українці масово скуповують ці речі. На даний момент 55% легкої промисловості – це ввезення вторинного європейського ринку.

Згідно зі статистикою, ще в минулому році наша країна займала третє місце у світі за обсягами ввезення речей категорії «секонд-хенд». Випередили нас в цьому не дуже приємному рейтингу – Пакистан і Малайзія. І за всіма прогнозами, масові скупки європейського одягу будуть тільки рости.

В асоціації дилерів секонд-хенду відзначають, що попит на одяг з Європи настільки великий, що речі везуть безперервно. Європейці та американці не встигають так роздягатися, як наші хочуть одягнутися. Навіть у розвинених країнах, багатих людей в будь-якому разі менше, ніж бідних – криза є навіть там. І кількість людей, які там здають свої речі, теж скоротилася, а у нас попит не падає, а тільки зростає.

Американські ж експерти впевнені, споживачів на ринках вторинного одягу буде з часом ще більше. І через 2 роки доходи від продажу б/у речей досягнуть позначки в 42 мільярди доларів. А у споживачів в їх шафах буде близько 15% одягу з секонд-хенду.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*