Нові протести «жовтих жилетів» обернулися жорсткими зіткненнями

112.ua

Ранок 8 грудня почалося в столиці Французької Республіки з нового спалаху антиурядових протестів, відомих через деталь екіпіровки учасників, як «жовті жилети».

Новий численний вихід на вулиці маніфестантів почався, всупереч поступкам уряду у вигляді скасування підвищень паливних розцінок і комунальні загрози. «Жовті жилети» анонсували нові вимоги до Єлисейського палацу, серед яких — збільшення заробітних плат і зменшення податкових зборів, а також відставка Емманюеля Макрона.

На новій акції практично відразу почалися запеклі сутички між парижанами та співробітниками правоохоронних органів французької столиці. Поліція вже застосувала сльозогінний газ проти «жовтих жилетів», які прорвали загородження.

Нагадаємо, що раніше французька влада оголосила поліційну мобілізацію через загрозу державного перевороту, до якого можуть призвести протести, що не стихають. Будівлі парламенту та президентської резиденції були додатково укріплені. Також вночі до 05:00, за повідомленнями бельгійських засобів масової інформації, французькою стороною була перекрита межа з Королівством Бельгія для автомобілів, з метою не пропустити до Франції потенційних учасників масових протестів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*