Як купити дитині якісну іграшку, і не зіпсувати собі Новий Рік

Wallpapertag.com

Зовсім скоро вже Новий Рік. Магазини вже повним ходом продають святкові прикраси і море дитячих іграшок для новорічного подарунка.

Держпотребслужба просить звернути особливу увагу на дешеві іграшки, і не купувати неякісні вироби.

Начальник Держсанепідемнагляду Дніпропетровської області Нелі Палюхович розповіла, на що варто звернути особливу увагу при виборі дитячої іграшки.

Намагайтеся уникати іграшок, у яких присутній різкий запах, а також тих, після яких фарба залишається на руках. Неякісне покриття може виділяти формальдегід, фенол та інші токсичні речовини, які викликають отруєння та алергію.

Найкращий варіант – це купувати іграшки в торгових мережах. У них зазвичай можна подивитися документи на товар. На ринках дуже часто продають продукцію з низькою якістю, виробники якої уникають перевірок і сертифікації товару.

Держпотребслужба щорічно перевіряє іграшки, які продаються у великих торгових магазинах. За результатами торішньої перевірки у всієї продукції був дотриманий необхідний стандарт. В цьому році вже почалися перевірки.

«Якщо батьки мають можливість, то варто купити дитині еко-іграшку. Їх виробляють з натуральних матеріалів, і вони не шкодять організму дитини», – коментує Неля Палюхович.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*