Нардеп: президент призначив «смотрящего за виборами»

News.pn

Парламентарій Сергій Лещенко у своєму вступі з трибуни ВР, пізніше опублікованому на сторінці політика в Facebook, розповів про появу людини, яка здійснює негласний контроль за процесом майбутніх виборів з боку голови держави Петра Порошенка.

За твердженням Лещенко, такою людиною став підприємець Вадим Столар, який стане «смотрящим» за виборчим процесом в столиці та Одесі.

Крім відомостей про появу «смотрящего» від президента, народний депутат розповів про розвал справи, заведеної проти колишнього парламентарія Миколи Мартниненко. Екс-нардеп звинувачується у заволодінні чужим майном, яке він здійснив у складі злочинної групи. За словами Лещенка, будуть дискредитуватися докази, здобуті детективами Національного антикорупційного бюро, після чого один зі співробітників цього відомства буде звинувачений у володінні офшорною компанією самого Мартиненко.

Лещенко наголосив, що група осіб, які отримали владу після революції, будуть міняти довіру співвітчизників на багатомільйонне збагачення, після чого спробують закріпитися на грошових потоках протягом наступних п’яти років.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*