Сталася чергове поламання експреса «Київ-Бориспіль»

Nv.ua

Користувачі в соціальних мережах написали, що жителі Києва та гості столиці незадоволені регулярною несправністю залізничного експреса зі столиці в аеропорт Бориспіль.

Олексій Давиденко, киянин, у своєму профілі в соцмережі Facebook повідомив, що перші два поламання були ще допустимі, але третя була ганьбою. Також городянин розповів про історію своєї знайомої, яка добиралася до аеропорту поїздом Київ-Бориспіль. Коли вона вирішила скористатися розрекламованим владою проектом, він успішно запізнився на цілу годину. Поїзд у черговий раз припинив свій рух на виїзді з Києва. Пасажирам довелося чекати локомотив, який тягнув експрес до аеропорту. Піші перехожі фотографувалися на тлі поїзда, котрий стояв, а пасажири, що знаходилися всередині, реєструвалися на свої рейси в онлайн-режимі за допомогою провідників поїзда.

Варто зазначити, що вже зафіксовано випадок компенсації повної вартості авіаквитка пасажиру держпідприємством “Укрзалізниця”. Іноземець Даніель Беккер, який пропустив свій рейс через поламання поїзда і йому компенсували суму в 550 доларів — саме стільки знадобилося для придбання нового квитка.

Нагадаємо, що 1 і 4 грудня експрес до Борисполя вже ламався, і пасажирам, які не хотіли спізнитися на свій рейс, доводилося добиратися по сніжних заметах до аеропорту самостійно. 7 грудня сталось чергове поламання з дня відкриття експреса.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*