Трамп з песимізмом розглядає створення «об’єднаної армії Європи»

Tanjo.ai

Чинний лідер Сполучених Штатів Дональд Трамп в сервісі мікроблогів Twitter скептично оцінив ідею створення загальноєвропейських Збройних сил.

На думку Трампа, подібна ідея не найкращим чином спрацювала у двох Світових війнах. На противагу цієї ідеї він підкреслив роль Сполучених Штатів, які «будуть завжди». Від імені своєї країни президент попросив європейських партнерів виплачувати свою частку за членство в Північноатлантичному Альянсі.

Він нагадав, що Федеративна Республіка Німеччина вносить лише 1% свого ВВП, тоді як США — 4,3%, при цьому володіючи великим валовим внутрішнім продуктом. «Справедливість!», — саркастично зазначив глава північноамериканської держави у своєму твіті.

Нагадаємо, що ідею об’єднаних європейських Збройних сил на початку минулого місяця подав президент Французької Республіки Емманюель Макрон. Ідею свого французького колеги підтримала федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель, а також Антоніо Таяні, що головує в Європарламенті. Трамп не вперше критикує цю ідею Макрона.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*