В’ятрович висловився проти присвоєння звання Героя України Бандері

actuallno.com

Директор Українського інституту нацпам’яті та громадський діяч Володимир В’ятрович займає критичну позицію щодо того, щоб надати звання Героя України Степану Бандері — українському політичному діячу, організатору і лідеру українського визвольного руху ОУН-УПА на Західній Україні у двадцятому столітті. Таку заяву зробив В’ятрович в телестудії програми «Поярков. NEWS».

Він зазначив, що тільки президент України має повноваження присвоєння звання Героя. Також він згадав у своєму виступі Савченко, і акцентував увагу на тому, чи можна позбавити цього звання її або кого-небудь іншого. В’ятрович прийшов до висновку, що в українському законодавстві не передбачена процедура позбавлення звання Героя України, тому серед низки героїв є люди, хто вже не є по факту героями через події у державі. Тому він займає критичну позицію щодо того, щоб Степану Бандері надати звання Героя України. Він зазначив, що прикладом для вшанування пам’яті Бандери є установа нагороди його імені. Її можна вручати людям, які борються за державу і захищають її.

Нагадаємо, що головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм 7 грудня був підписаний законопроект, в якому йдеться про те, що буде посилено соцзахист тим, хто брав участь в боротьбі за незалежність України у XX столітті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*