У Міноборони підрахували кількість постраждалих від «Молота»

Znaj.ua

У відповідь на журналістський запит «Українських національних новин» Центральне ракетно-артилерійське управління повідомило, що за період експлуатації мінометної установки «Молот» знаряддя розривалося дев’ять разів. Внаслідок цих інцидентів було поранено тридцять два українських військовослужбовці, тринадцять загинуло.

Один з найбільш резонансних інцидентів з розривом міномета М120-15 стався в липні поточного року. На полігоні, розташованому в Рівненській області, через вибух «Молота» троє військовослужбовців загинули, дев’ять отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Аналогічний розрив знаряддя стався у вересні в районі Операції об’єднаних сил на Сході країни. Через інцидент було поранено троє військовослужбовців. Волонтер Альона Шевцова, яка повідомила про подію, підкреслила, що при експлуатації «Молота» техніка безпеки дотримувалася.

Влітку 2016 року розрив міномета на полігоні «Широкий лан» привів до смерті одного військовослужбовця і поранення десятьох. Минулого року інциденти з «Молотом» привели до загибелі шістьох осіб в цілому.

Військова прокуратура Центрального регіону в проміжних висновках вказала на невідповідність документації проекту фактичним параметрам знаряддя.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*