Українці не можуть в’їхати на територію РФ

Day.kyiv.ua

В ефірі програми новин компанії UA:Харків начальник Харківського прикордонного загону Роман Гоц повідомив про те, що із запровадженням особливого правового режиму в частині держави — військового стану, в деяких областях працівники російської прикордонної служби відмовилися впускати на територію Російської Федерації близько 30 громадян без будь-яких на то підстав.

Гоц зазначив, що їх повернули без причин, без будь-якого роз’яснення, без пред’явлення будь-яких документів, які б забороняли в’їзд. Повернувшись, жителі України були незадоволені та розгнівані такою ситуацією.

Нагадаємо, що Петро Цигикал, який є головою української Державної прикордонної служби зробив заяву 30 листопада, що Україна встановила особливі умови прикордонного режиму. Введена заборона на пропуск громадян Російської Федерації, переважно чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Раніше, 26 листопада особливий правовий режим знайшли 10 українських областей, у зв’язку з конфліктом в Азовському морі поблизу Керченської протоки. Були захоплені в полон російської прикордонною службою три українських кораблі з екіпажем, шість моряків отримали поранення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*