Військові лікарі вимагали хабар в екс-учасника АТО

112.ua

Для керівника Центральної Медико-соціальної експертизи №1 (міський центр медико-соціальної експертизи Києва), а також лікаря-експерта з відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії оборонного відомства, Оболонським столичним райсудом було обрано запобіжний захід у вигляді арешту.

У Київській прокуратурі повідомили, що правопорушники були спіймані на вимаганні незаконної винагороди в розмірі 42 тисячі 600 гривень в учасника бойових дій. Відзначається, що кожному з підозрюваних було встановлено заставу у два мільйони гривень, що еквівалентно 1100 прожитковим мінімумам.

Посадові особи були поміщені під варту співробітниками СБУ 5 грудня після зафіксованого факту отримання незаконних грошових коштів на робочому місці.

У підозрюваних було знайдено більш ніж 20 пакетів з документами, в кожному з яких були доларові банкноти в конвертах, від 700 до 4 тисяч доларів США. Кожен з військових, за яким була закріплено конкретний файл, претендував на визначення медпрацівниками певної групи інвалідності.

Військові медпрацівники проходять у справах частиною 3 статті 368 (одержання хабара, термін від 5 до 10 років), частини 5 статті 27 (співучасть), Кримінального кодексу України. Загальна сума конфіскованих коштів у чиновників Міноборони склала 130 тисяч доларів США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*