І знову Україна на Чемпіонському п’єдесталі

Sport.bigmir.net

В ніч з 8 на 9 грудня український боксер Василь Ломаченко зустрівся на рингу з пуерторіканцем Хосе Педраса в поєдинку за титули Чемпіона світу за версіями WBA і WBO в легкій вазі.

Зустріч відбулася на високому рівні, і завершилася перемогою Ломаченка за очками.

Педраса завзято захищав свій титул, і довів бій до кінця, навіть попри тому, що Ломаченко у передостанньому раунді двічі відправив його в нокдаун. Однак Василь виявився сильнішим. Результати за підрахунками суддів показали впевнену перевагу українця – 119: 107, 117: 109, 117: 109.

До отриманої перемоги Василь йшов протягом 5 років. Він двічі змінив вагову категорію – спочатку брав участь у напівлегкій вазі, потім – у другій напівлегкій. Щоразу український боксер мав намір зустрітися на рингу з найсильнішими, проте організувати зустріч з чемпіонами з чемпіонами йому не вдавалося. І тільки в поточній ваговій категорії він зміг отримати звання Чемпіона світу.

Свою перемогу Василь присвятив своєму батькові. Напередодні зустрічі український боксер розповів, що має намір довести, що його батько – найкращий тренер у світі.

Однак на досягнутому українець зупинятися не збирається і хоче в майбутньому отримати нові титули і стати абсолютним чемпіоном.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*