Кличко сподівається, що новий голова ХДС залишить в силі санкції проти РФ

Tz.de

Голова столичної міськадміністрації Віталій Кличко в статті інформвиданню «Bild» інформує, що він задоволений новим лідером «Християнсько-демократичного союзу». Підкреслимо, що дана партія є в Німеччині правлячою, проте раніше пост голови політсили займала Ангела Меркель. Після того, як вона покинула пост голови партії, на її посаду вибрали Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Голова КМДА зазначив, що він сподівається, що обраний лідер партії не відмовиться від обмежувальних заходів проти Російської Федерації, а, навпаки, посилить їх, якщо виникне необхідність. Він також підкреслив, що у зв’язку з тим, що низка європейських країн почали критикувати обмежувальні заходи проти РФ, дане питання є дуже актуальним.

Водночас, Кличко звернув увагу на те, що голова німецької партії вже проявила свою позицію щодо ситуації в Керченській протоці. Вона виступила з вимогою заборонити суднам Російської Федерації з Азовського моря заходити в порти Європи та Сполучених Штатів. Крім цього, Кличко висловив надію, що майбутній голова німецького уряду незабаром займеться питанням зупинки будівництва російського газопроводу «Північний потік-2».

Необхідно нагадати, що до цього Крамп-Карренбауэр виступала із заявою, що ініціатива відмовитися від будівництва російського газопроводу має занадто радикальний характер, але, водночас, вона додала, що існує ймовірність зниження обсягів газового транзиту.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*