У МОК не визнали кіберспорт частиною Олімпійських Ігор

Prosto.study

В ході саміту, що проходив в Лозанні, Міжнародний Олімпійський Комітет вирішив не вважати кібернетичний спорт частиною Олімпійської родини. Крім цього, в ході саміту комітет сформував й ставлення до відеоігор, в яких містяться елементи змагання. Таким чином, сьогодні у нічний час доби комітет видав результати саміту. Зазначимо, що в ході зустрічі основна увага була спрямована на декларацію прав та обов’язків атлета та розвиток руху проти допінгу. Також обговорювались питання управління спортом та місце, де будуть проводитись Олімпійські змагання.

Що ж стосується кібернетичного спорту, то члени комісії вирішили, що рішення про включення їх до програми є занадто швидким, оскільки кіберспорт постійно розвивається, а перевага між такими спортсменами швидко змінюється. Водночас, у МОК наголосили, що зазвичай змагання між кіберспортсменами організовують заради того, щоб отримати прибуток, проте така ситуація йде у розріз з цінностями Олімпійських Ігор.

Варто зазначити, що члени комісії вирішили, що сам кіберспорт вони ігнорувати не можуть. Причиною цього став той факт, що для відеоігор зазвичай потрібна й фізична активність, яка дозволяє дорівняти кіберспорт до традиційних видів спорту. Також варто зазначити, що за підсумками саміту, члени МОК не вказали напрямки співпраці зі спортсменами кібернетичного напрямку. Крім цього, не були й вказані цінності, яким суперечать деякі відеоігри.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*