Проблема міграції може поставити Бельгію на межу кризи

Volnodum.livejournal.com

Вчорашнє засідання бельгійського уряду щодо участі прем’єра держави в глобальному пакті Організації Об’єднаних Націй у питаннях міграційного процесу, поставило державу перед загрозою урядової кризи. У ході засідання голова уряду Шарль Мішель підкреслив, що він не має наміру відмовлятися від участі у конференції, яка відбудеться на території марокканського міста Маракеш.

Однак рішення прем’єра приїхати на конференцію з питань міграції викликала протести деяких міністрів, що входять в одну з найбільших партій парламенту «Нового фламандського альянсу» (N-VA). Члени партії зазначили, що, якщо голова уряду полетить на зазначену конференцію, то вони вийдуть з керівної коаліції.

Лідер партії Барт де Вевер виступив із заявою, що чинний голова уряду своїм рішенням про поїздку на конференцію поставив членів партії поза урядом. Таким чином, він додав, що консенсусу щодо участі країни в пакті ООН в уряді не буде. Тому, якщо голова уряду не перегляне прийняте ним рішення, то це матиме свої наслідки.

Варто відзначити, що члени N-VA в уряді пішли з наради майже відразу, як вона почалося. Водночас, голова уряду виступив із заявою, яку відразу розповсюдила преса. Він зазначив, що націоналістична партія залишає більшість, у зв’язку з чим, прем’єр висловив подяку всім міністрам та державним секретарям від зазначеної партії за всю ту роботу, яку вони виконували протягом чотирьох років заради інтересів держави. Також Шарль Мішель додав, що питання урядової кризи буде розглянуто після його повернення з Марракешу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*