Великобританія звинувачує Росію у декількох вбивствах

London, UK - May 7, 2015: Sign outside the headquarters of London's Metropolitan Police in New Scotland Yard, Westminster. The Commissioner and other senior officers are based here.

Інформаційне видання «The Times» повідомляє, що британські детективи, які розслідують справу Скрипалів прийшли до висновку, що Росія причетна до двох вбивств на території Сполученого Королівства. Вони відзначають, що ці вбивства, швидше за все, пов’язані з отруєнням сім’ї Скрипалiв. Зазначимо, що Сергій Скрипаль був у минулому офіцером органу зовнішньої розвідки Міноборони СРСР – Головного розвідувального управління.

Офіцери управління по контртероризму, що знаходиться в Скотланд-Ярді, відзначають, що під час двох смертей з дивними обставинами, територію Сполученого Королівства відвідували агенти ГРУ.

Перший випадок – це смерть мультимільйонера Скотта Янга, який випав з вікна своєї квартири на четвертому поверсі у Лондоні, а другий випадок – справа Олександра Перепелічного. Він помер у 2012 році біля свого будинку, в околицях столиці Великобританії, здійснюючи ранкову пробіжку. Спочатку причиною смерті було встановлено інфаркт, але в ході розслідування страховою компанією, в якій Перепелічний застрахував своє життя, в організмі була виявлена отрута, що міститься в рослині Гельземій.

Гельземій, яка є досить рідкісною рослиною та росте на території Китаю. Дія токсину на організм викликає схожі симптоми з аритмією, тому спочатку був поставлений помилковий висновок.

Нагадаємо, що Олександр Перепелічний допомагав спецслужбам Британії в розслідуванні фінансових потоків Росії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерія Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*