Одеські правоохоронці побили та затримали представників ультрас з-за Кремля

Dumskaya.net

Один з блогерів Роман Сініцин у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що футбольний матч між командами «Чорноморець» та «Ворскла» завершився побиттям та арештом співробітниками правоохоронних структур представників ультрас. Причиною таких дій поліції став банер, який містив в собі надпис, що призивав Кремль покаятися. Також на банері були перераховані назви кораблів, які захопила Російська Федерація.

Блогер зазначив, що інцидент трапився одразу після гри біля одного з фан-секторів. Він розповів, що до сектору стягнули правоохоронців та автозаки. Співробітники поліції били громадян, а також клали їх лицем в асфальт. При цьому, найбільше били тих людей, які намагались дізнатися причину такої поведінки правоохоронців.

Блогер акцентує увагу на тому, що поліціянти били ногами громадян, які вже лежали на землі, а також вони використовували кийки. Таким чином, було заарештовано приблизно понад двадцяти громадян, проте точна кількість наразі з’ясовується. Сініцин зазначив, що всім затриманим інкримінують дрібне хуліганство.

Сініцин повідомив, що в ході приватної бесіди правоохоронці розповіли, що представників ультрас затримали за банер. Вони відзначають, що отримали команду вдаватися до жорстких засобів. Блогер також зазначив, що вболівальники також підкреслюють, що заарештували їх за банер, який призиває Кремль покаятись.

Варто підкреслити, що радник керівника головного управління обласної одеської Національної поліції Руслан Форостяк зазначив, що футбольний матч був зірваний через дії ультрас. Він наголоси, що вболівальників затримали не через патріотичні настрої, а через хуліганство.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*