В Почаєві почався бунт листонош – всі звільнені

politros.com

У Тернопільській області у місті Почаїв одночасно написали заяву на звільнення за власним бажанням усі працівники. Таким чином, вони висловили своє невдоволення відносно невеликих зарплат, які можуть стати ще менше, відсутності лікарняних і відпусток. Заробітна плата працівників може зменшитись через скорочення тривалості робочого тижня.

В кінцевому підсумку 9 працівників звільнилися одночасно. Про це інформує голова Почаївського поштового відділення Марія Нек. Вона зазначила, що, згідно з новим затвердженим графіком, працівники зобов’язані доставляти листи та посилки три рази на тиждень замість чотирьох, що у свою чергу, посилює навантаження на працівників поштового відділення. Так само листоноші скаржаться на нововведення, згідно з яким, вони зобов’язані продавати низку товарів. Таке рішення обґрунтовується тим, що пенсіонерам, як основним клієнтам поштового відділення, не потрібна кава чи шоколадки.

Працівники скаржаться також на навантажені сумки, які їм доводиться носити кожен робочий день. Згідно з нормою, сумка листоноші не повинна перевищувати 7-8 кілограм, але як показує практика, вона виявляється значно важчою через додатковий вантаж.

Нагадаємо, що державне підприємство «Укрпошта» вимагає мільярд гривень від уряду, за доставляння соцвиплат та погрожує закрити відділення у маленьких населених пунктах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*