Гройсман: необхідно вирівняти зарплати чоловіків і жінок

beztabu.net

У прес-центрі Кабінету міністрів інформують, що голова українського уряду Гройсман виступив з пропозицією вирівняти оплату праці жінок та чоловіків. Він підкреслив, що в нашій країні існує така проблема, у зв’язку з чим, вона має бути винесена на обговорення та вирішена центральною владою. Гройсман також зазначив, що його радує збільшення чисельності жінок в Кабміні. Так, зараз п’яту частину уряду складають жінки. При цьому, прем’єр вважає, що в питаннях, які вирішують жінки, завжди буде точність та відповідальність, у зв’язку з чим, вирішені вони будуть на вищому рівні. Прем’єр підкреслив, що не можна нехтувати даними фактами, тому необхідно ліквідувати проблему нерівності жінок та чоловіків в оплаті праці.

Посилаючись на статистичні дані, голова уряду зазначає, що жінки в нашій країні заробляють менше. На думку Гройсмана, така ситуація є дикою, подібних проблем в суспільстві існувати не повинно.

Віце-прем’єр Павло Розенко зазначає, що на даний момент в середньому по країні оплата жіночої праці відрізняється від оплати чоловічого на 20%. Про це свідчать статистичні дані за перші шість місяців минулого року. Він також підкреслив, що зараз ця проблема поступово вирішується, оскільки раніше середня зарплата жіночої частини населення становила лише 70% від зарплати чоловіків. Зараз же цей показник змінився, проте в даному питанні все ще є над чим працювати.

Розенко також зазначив, що збільшення оплати жіночої праці в першу чергу корелюється зі зростанням мінімальної заробітної плати. Однак очевидним є й той факт, що даних змін недостатньо, оскільки питання заробітних плат безпосередньо пов’язано з соцзахистом сім’ї та пенсійним забезпеченням жінок.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*