Україна може почати виробляти зброю масового ураження

Rubikon.news

У студії інформаційно-розважального каналу «Обозреватель» Петро Гаращук повідомив, що Україна має всі умови для створення зброї масового ураження власного виробництва. Згідно з його словами, Україна може виробляти як ядерні бомби, так і ядерні боєголовки. Для цього у держави є все необхідне, а саме грошові кошти, інтелектуальні потенціал, а також підприємство, здатне почати виробництво. Зазначимо, що раніше Гаращук представляв Україну при блоці НАТО, нині він володіє званням генерал-майора.

У своїй доповіді Гаращук підкреслює винятковість «Південного машинобудівного заводу імені О.М.Макарова». Зазначене підприємство є найбільшим виробником ракетно-космічної техніки, яке не має аналогів у всьому світі. Завод розташовується в місті Дніпро.

Генерал-майор також повідомив, що жодна держава не змогла випустити РК «Сатана». Зауважимо, що ракетний комплекс «Сатана» або P-36M – це радянський стратегічний комплекс, який має важку двоступеневу балістичну ракету 15A14, яка до того ж є міжконтинентальної.

Нагадаємо, що в 1994 році Україна як й низка інших держав підписала Будапештський меморандум, у зв’язку з чим, держава не може мати та поширювати атомну зброю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*