Вибори мера Кишинева піддалися критиці з боку ЄС

novostey.com

Інформагентство «NewsMaker» інформує, що в румунському зовнішньополітичному відомстві зазначають, що на даний момент Європейський Союз вибрав невдалий момент для критичних висновків стосовно Молдови. Таким чином, в країні виступили проти заяви Євросоюзу щодо ситуації з Молдовою, таке рішення обґрунтовується нюансами у визначенні найбільш ефективних підходів. Також в державі зазначили, що Євросоюзу необхідно прямо пояснити молдавській владі свою точку зору щодо процесу реформування.

Крім цього, в дипломатичному відомстві країни звертають увагу на той факт, що відносини з Кишиневом є найбільш обговорюваною темою в рамках Європейського Союзу. Варто підкреслити, що румунська влада наполягає на тому, що на даний момент не реалізовані всі умови, для того, щоб прийняти висновки ради керівників міністерств закордонних справ Європейського Союзу.

Необхідно нагадати, що ще в п’ятницю рада керівників МЗС Європейського Союзу схвалила заяву про ситуацію в Молдові. Дане рішення необхідно було затвердити вже 10 грудня, проте Румунія та Угорщина висловили незгоду в даному питанні. Підкреслимо, що в заяві йдеться про те, що невизнання виборів голови міської адміністрації Кишинева ставить питання про дотримання Молдовою своїх зобов’язань в рамках угоди з Європейським Союзом.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*