В’ятрович запропонував встановити пам’ятник «Ленінопаду»

News.pn

Голова Українського інституту нацпам’яті Володимир В’ятрович виступив із заявою, що варто встановити пам’ятник «Ленінопаду», замість зруйнованого пам’ятника Леніну.

Під час інтерв’ю некомерційної міжнародної радіомовної організації «Радіо Свобода» В’ятрович наголосив, що його приваблює ідея встановлення нової скульптурної композиції на місці поваленого пам’ятника радянському вождю. Вона буде гуртуватися на тих частинах, які залишилися від пам’ятника. Ця скульптурна група може отримати назву «Ленінопад».

В’ятрович зазначив, що у виборі даної назви він керувався хвилею демонтажу та пошкоджень пам’ятників Леніну та іншим, комуністичним політдіячам двадцятого століття по всій території держави. Ця хвиля почалася після Майдану у Києві, датованого 2013-2014 роком. Саме вона й почала процес декомунізації у нашій країні.

В’ятрович додав, що на цьому місці не можна ставити інші пам’ятники, через те, що воно все одно буде асоціюватися у людей з Леніним.

Зазначимо, що ще кінці вересня в центрі української столиці недалеко від постаменту, де стояв пам’ятник Леніну, встановили об’єкт мистецтва, що символізує дружбу та спілкування – гігантську синю руку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерія Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*