Екс-агент ЦРУ: Київ повинен сам подбати про своє подальше майбутнє

wcenews.lk

Екс-агент Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів Америки Джек Девайн поділився з новинним інформагентством «ТСН. ua» своєю думкою щодо україно-російського конфлікту. Він зазначив, що конфлікт матиме високу ціну для обох сторін. Крім цього, експерт підкреслив, що вторгнення Росії на українську територію буде безуспішним.

Девайн зазначив, що, оскільки Сполучені Штати працюють над розв’язанням своїх проблем, то Київ повинен сам подбати про своє подальше майбутнє. Він підкреслив, що порадив би українській владі концентрувати увагу не тільки на військовому аспекті, а й на наявних інститутах. Саме зміцнення інститутів призведе державу до успіху.

Нагадаємо, що 26 листопада на території десяти українських областей був введений особливий правовий режим – воєнний стан. Причиною такого рішення стало захоплення Російською прикордонною службою українських моряків та українських військових кораблів в Азовському морі в районі Керченської протоки.

Міністр Оборони РФ Сергій Шойгу зробив заяву в інтерв’ю італійській щоденній газеті Giornale, що прямий конфлікт між Україною та Російською Федерацією неможливий, оскільки ці держави мають спільну історію, а також пройшли через низку складних випробувань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*