Супрун: МОЗ посилено бореться з корупцією

marionetki.net

Виконувач обов’язки керівника Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй Facebook-сторінці заявила, що в її відомстві створюються нові інструменти боротьби з корупцією, які містять процедури та правила, спрямовані не тільки на припинення правопорушень, а й на усунення першопричин.

Одним з досягнень МОЗ його керівник визнала закупівлі препаратів, медичних виробів і вакцин за кордоном. На її думку, завдяки імпорту став неможливим незаконний «заробіток» на реалізації препарату за завищеною вартістю.

Ще однією перевагою нового підходу до роботи Міністерства охорони здоров’я названа відсутність закупівель лікарських засобів за гроші платників податків, якщо якийсь з цих препаратів не довів свою ефективність. У перелік ліків на сьогодні входить 427 найменувань, які довели свою ефективність при застосуванні у випадках найбільш поширених захворювань.

Крім того, українці можуть без обмежень отримувати інформацію про безкоштовні лікарські засоби. Почалося створення всеукраїнського електронного ресурсу, який повинен показувати відомості про всі залишки ліків та інших медичних виробів, що знаходяться в наявності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*