Конгресмен США: Трамп – це елемент змови проти американської нації

krapka.club

Якщо звинувачення проти Трампа, які зараз проходять перевірку прокурорами, будуть підтверджені, це може привести до залишення головою держави Овального кабінету. Про це заявив конгресмен з Демократичної партії Джеррі Надлер.

В ефірі телеканал CNN законодавець заявив, що в оточенні Дональда Трампа знаходяться шахраї, а сам президент є елементом змови проти американської нації.

Нагадаємо, що федеральні прокурори висунули звинувачення на адресу екс-юриста президента Майкла Коена, звинувативши адвоката в проведенні виплат «відступних» двом жінкам, які раніше заявляли про інтимний зв’язок з Трампом. Сума «відступних», за версією слідства, склала 280 тисяч доларів США. Федеральні прокурори відзначили, що виплати здійснювалися за вказівкою президента США і в координації з ним.

Надлер заявив, що якщо звинувачення у відношення президента будуть підтверджені, це може стати підставою для початку процедури імпічменту. Змусити Трампа залишити свою посаду може визнання сенаторами його провини двома третинами голосів. Конгресмен-демократ зазначив, що йому та його колегам необхідно ознайомитися з матеріали слідства, з урахуванням звинувачень спецпрокурора Мюллера про те, що команда Трампа на чолі з політиком вступала в змову з Кремлем для виграшу в президентських перегонах 2016 року. Також Трамп підозрюється в тому, що вже після заняття їм Овального кабінету він намагався зірвати розслідування на цю тему.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*