«Добові» оклади українських резервістів можуть досягати до 30 гривень

Bykvu.com

На своїй офіційній сторінці в Facebook представники Сухопутних військ ЗСУ заявили, що військовозобов’язані та призвані на навчальні збори резервісти в період воєнного стану резервісти отримуватимуть грошові виплати.

Резервістам буде виплачена сума обов’язкових «добових», які складають 20-50% від шістдесяти гривень (згідно з військовим званням), і середньостатистична зарплата свого роботодавця, а безробітним на момент військових зборів буде виплачений прожитковий мінімум, що становить на поточний момент 1 тисяч 762 гривні.

Додатково резервісти отримають грошову виплату, що становить від півтора до двох прожиткових мінімумів, відповідно до свого військового звання, а також одноразове заохочення за тогорічне проходження служби в резерві.

З цих сум буде утримано податок на дохід фізосіб в розмірі 18%, а також військовий збір у 1,5%.

Нагадаємо, що воєнний стан діє в десятьох українських областях у зв’язку з інцидентом в районі Керченської протоки, коли прикордонники РФ 25 листопада атакували та захопили кораблі українських ВМС разом з екіпажами, поранивши при цьому шістьох моряків. Захоплені службовці Військово-морських сил в даний момент знаходяться в СІЗО Москви, їх звинувачують в «порушенні» російських морських кордонів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*