«Жовті жилети» з’явилися в Чорногорії

Dsnews.ua

У чорногорській столиці Подгориці пройшла масова маніфестація, на знак протесту проти спроби арешту правоохоронцями одного з лідерів «Демократичного фронту» Мілана Кнежевича, та арешту його соратника Небойша Медоєвіч.

Акцію протесту очолив лідер Андрія Мандич — єдиний опозиційний лідер, хто нині залишається на свободі.

На вулиці Подгориці вийшли приблизно чотири тисячі чорногорців. Спікер Мандича, Марко Ковачевич, пообіцяв, що з середи 12 грудня маніфестації проти дій влади пройдуть по всьому балканському державі. На питання журналіста, хто підрахував кількість протестуючих в столиці, Ковачевич уточнив, що це дані опозиціонерів, які збіглися з цифрами Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, що Кнежевич, якого спробували заарештувати співробітники правоохоронних органів, зараз переховується від них у будівлі парламенту. Політик підтримав протести, сфотографувавшись в жовтому жилеті, та опублікувавши світлину в Мережі. Також він виклав в Інтернет шарж на свого арештованого соратника Медоєвича, на якому опозиціонер також зображений в жовтому жилеті.

Під час проведення акції протесту протестуючих роздали близько однієї тисячі жовтих жилетів. Мандич звернувся до маніфестантів, із закликом змінити країну та проявити хоробрість. Колона демонстрантів пройшла по центру Подгориці та повернулася до будівлі Скупщини (чорногорського парламенту), де акція завершилася запалюванням десятків фаєрів. Акція пройшла без інцидентів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*