Депутат ВРУ: воєнний стан призведе до тяжких наслідків для національної економіки

Ideologs.com

«Опоблоковець» Володимир Гусак, виступаючи в ефірі «Прямого», заявив, що оголошений воєнний стан загрожує значними збитками для української економіки. На думку політика, країна може отримати багатомільярдні економічні втрати.

Гусак нагадав, що Україна залежить від експорту, через те, що на зовнішньому ринку реалізує переважно напівфабрикати. Ті закордонні компанії, які закуповують українські напівфабрикати для подальшого свого виробництва, працюють згідно зі своїми регламентів, низка яких забороняє угоди купівлі-продажу в державах, де оголошено воєнний стан.

Ситуація, що склалася, за словами нардепа, призведе до тяжких наслідків для національної економіки через вітчизняні підприємства, які будуть не в змозі укладати угоди із закордонними партнерами на закупівлю власної продукції.

Нагадаємо, що воєнний стан оголошено в десяти українських регіонах у зв’язку з інцидентом 25 листопада в районі Керченської протоки, коли три кораблі ВМСУ, здійснюючи перехід, були обстріляні прикордонниками РФ і захоплені разом з екіпажами. В ході події український буксир піддався умисному навалу, а шестеро моряків ВМС отримали поранення. На даний момент захоплені моряки знаходяться в СІЗО Москви, обвинувачені в «порушенні» морських кордонів РФ. Закордонні партнери України та міжнародні організації зажадали від Кремля звільнення бранців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*