Священики УПЦ МП зважилися на флешмоб

M.aftershock.news

Масовий флешмоб священнослужителів Української православної церкви МП з’явився в соцмережі. Працівники церков домовилися взяти участь в акції за збереження чинної церкви та тих священиків, яких допитувало СБУ в Рівненській області.

Фотографії церковнослужителів з ідентично написаними висловлюваннями, де відкрито виражена прихильність УПЦ МП і її главі Онуфрію, з’являються в соцмережі в масових масштабах. Не боячись називати імен, служителі храмів зізнаються в готовності йти на допити в службу безпеки, доводячи свою безмежну любов церкви.

Протоієрей Василь Начев, один з тих духовних наставників, хто підтримує флешмоб заради збереження канонічної церкви й своїх однодумців, викликаних на допити СБУ в Рівненській області, а серед них і його самого, пише, що не відчуває страху і не боїться домагань з позиції можновладців.

Інший священик УПЦ, Віталій Величко, також повідомив на своїй сторінці, що буде і надалі підтримувати святість церкви та тих невинних, яких допитували органи безпеки.

Нагадаємо, що слідчі органи СБУ в Рівненській області на початку грудня допитали 14 священиків єпархії, інкримінуючи їм «порушення рівноправності та державну зраду».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*