Бабченко: якщо Тимошенко стане президентом – вона видасть мене в Росію

gottstat.com

Колишній російський журналіст, а нині український політичний блогер Аркадій Бабченко у своєму виступі під час «Форуму Вільної Росії», що проходить у Вільнюсі, пообіцяв виїхати з України на випадок, якщо Юлія Тимошенко зможе перемогти на виборах.

Він упевнений – те, що відбувається в Україні зараз, не є війною, це тимчасова пауза. Політичні конкуренти чекають, коли в Україну прийде “договороздатний” політик, і Юлію Володимирівну вони бачать саме такий.

Як зазначив Бабченко, перебування Юлії Тимошенко на президентському кріслі може спровокувати ескалацію конфлікту всередині України.

На його думку, перемога Тимошенко на виборах обіцяє великі проблеми для України. Бабченко вважає, що в разі, якщо їй вийде зайняти президентський пост, то за рік-півтора в Україні може розпалитися полум’я громадянської війни, яке поглине всю країну. Це може закінчитися введенням військ з сусідніх держав.

Аркадій Бабченко порівняв Юлію Тимошенко зі смертю. Він привселюдно заявив: у разі, якщо вона прийде до влади, він наступного ж дня покине Україну. Бабченко вважає, що Тимошенко видасть його російській владі, бо навіть зараз Україна не розірвала з Росією договір про екстрадицію злочинців.

За його словами, Юлія Тимошенко, здатна розпалити полум’я не тільки громадянської війни, а й Третьої світової. Саме її він вважає своїм головним і найстрашнішим ворогом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*