Європейський суд дозволив Лондону односторонньо відмовитися від Brexit

Pravdainform.com.ua

Розглянувши питання виходу Сполученого Королівства зі складу ЄС, вища судова інстанція цього міждержавного об’єднання постановила, яким чином Британія може відкликати цей свій намір.

Як свідчить висновок Європейського суду, острівна держава може відмовитися від Brexit без всяких перешкод і в односторонньому порядку.

Британське впливове видання The Guardian вказало, що вердикт, який прозвучав у Люксембурзі, не підлягає оскарженню, та може підстьобнути дискусію про другий референдум у Сполученому Королівстві з питання виходу з ЄС.

Стаття 50 Лісабонського договору описує, як саме здійснюється ініціювання виходу зі складу Європейського Союзу, але не уточнює, що відбувається в разі відмови від цього наміру.

Нагадаємо, що позов до Європейського суду було подано юристами з Англії та Шотландії. Джоліон Моем, який очолює ініціативну групу, висловив надію, що у британського парламенту з’явиться більше варіантів під час розгляду ситуації з Brexit.

Нагадаємо, що референдум про питання виходу зі складу Європейського Союзу пройшов в Сполученому Королівстві влітку 2016 року. Свої голоси «за» вихід Британії з ЄС віддали 54% підданих Її Величності. Прем’єр-міністр Девід Кемерон подав у відставку, поступившись посадою Терезі Мей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*