Складнощі з постачанням дитячих ліків викликало недовіру у правоохоронців

Politeka.net

Два співробітники МОЗ були викликані на допит в рамках розслідування про постачання ліків з-за кордону. Правоохоронні органи звернули увагу на закупівлю Міністерством охорони здоров’я ліків для дітей «Анакінра», яке необхідно в разі деяких рідкісних форм первинного імунодефіциту.

Міністерство охорони здоров’я висловило стурбованість, що кримінальне провадження, яке почалося через цю закупівлю, обмежить доступ до цих ліків тим, кому вони необхідні, через очікувану процедуру вилучення. Також під загрозою проведення закупівлі ліків в майбутньому, наголошується в повідомленні Міністерства.

Головне управління Нацполіції МВС відкрило кримінальну справу про постачання в минулому місяці. Було проведено вилучення документів у причетних до держзакупівлі підприємств, а також у регіональних одержувачів «Анакінри».

Прес-служба Міністерства, повідомивши про виклик своїх колег на допит, підкреслила, що «Анакінра» була куплена централізовано за гроші держави, та буде доступна для пацієнтів безкоштовно.

У прес-релізі Міністерства охорони уточнюється, що препарат було доставлено в країну у жовтні, після чого він був відданий на зберігання держпідприємству «Укрвакцина». Після цього вся партія лікарського засобу була відправлена на Івано-Франківщину та до Полтавської області, де знаходяться пацієнти, які потребують «Анакінри».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*