Український культурний центр в Парижі був атакований хуліганами

112.ua

У розпал чергових протестів руху, який отримав на честь свого екіпірування назву «Жовті жилети», в столиці Франції постраждав Український культурно-інформаційний центр. Інцидент відбувся 9 грудня.

Група невстановлених осіб під час заворушень пошкодила табличку на вході в будівлю. Фотографію з наслідками дій вандалів виклав представник української діаспори у Франції Володимир Шпиньов.

Володимир Ар’єв, який очолює українську делегацію в ПАРЄ, розкритикував напад на організацію, яка працює при українському посольстві у Франції. У своєму саркастичному запису він натякнув на те, що до хуліганської витівки можуть бути причетні вихідці з Росії.

Така точка зору набула поширення після того, як в ЗМІ повідомили про сотні акаунтів, пов’язаних з Росією, цілеспрямовано розпалювали протести «жовтих жилетів» в Парижі.

Нагадаємо, що з 17 листопада в Парижі та інших містах Франції не вщухає протестний рух, що одержало назву через світловідбивних жилетів жовтого кольору. Спочатку протести були викликані підвищенням паливних цін, згодом гасла маніфестантів розширилися до вимоги відставки глави Французької Республіки Емманюеля Макрона. Пізніше аналогічні та менш масштабні протести «жовтих жилетів» пройшли в інших європейських країнах.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*