Гриценко: у державі не повинно бути монополій та олігархів

Trembita.info

Інформагентство «Інтерфакс» інформує, що голова політпартії «Громадська позиція» Анатолій Гриценко підкреслив, що він не пов’язаний з представниками олігархату, крім цього, він має намір знищити монополії, а також ліквідувати вплив представників силових структур на економічну сферу. Він зазначив, що не має зобов’язань не перед ким, хто міг би завадити тим цілям, заради яких Гриценко вирішив взяти участь у виборах. Лідер партії підкреслив, що він хоче пройти цей шлях, щоб ліквідувати монополії та знищити вплив олігархів на ВРУ, голову держави та вітчизняні суди. Гриценко додав, що олігархів у країні не буде, а замість них буде бізнес, що дотримується усіх положень законодавства.

Кандидат у президенти також наголосив, що новообраний голова держави в першу чергу повинен буде приділити увагу кадровим призначення, серед яких голова адміністрації президента, секретар Ради нацбезпеки та оборони, керівники Генерального штабу та розвідок, голова НБУ, генпрокурор, керівник Служби безпеки, а також керівники оборонного та зовнішньополітичного відомства. Варто зазначити, що затвердження на ці посади проходить через ВРУ.

Політик також підкреслив, що для того, щоб забезпечити ріст економіки та зміцнити довіру інвесторів до нашої держави в першу чергу необхідно реалізувати верховенство права, а також забезпечити захист прав, свобод та власності людини. Він також зазначив, що наразі представники силових структур втручаються в економічну сферу та влаштовують бандитські бійки в той час, як повинні розслідувати резонансні злочини та захищати безпеку складів та арсеналів держави. У зв’язку з цим, Гриценко має намір позбавити силовиків можливості впливати на економіку. Водночас, силові структури необхідно переорієнтувати на захист держави та громадян від ворогів.

Слід зазначити, що політик також дав обіцянку зареєструвати проект закону, що передбачає процедуру оголошення імпічменту голові державі. Даний законопроект він обґрунтовує необхідністю закріплення процедури відсторонення голови держави від влади.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*